alacaforum-Radyo-Sohbet

Join the forum, it's quick and easy

alacaforum-Radyo-Sohbet
alacaforum-Radyo-Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARTIK BURADAYIZ (www.alacaforum.org)span>

En son konular
» MuTLu BiR YuVa İçİn 4 MeKtUp...
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 10:54 am tarafından nehiir

» GÜCÜM YETMİYOR UNUTMAYA.!
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:37 pm tarafından mühendisbey

» Klasik Yalanlarımız
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» ali ve öğretmenii :)) :D

» üzüm gözlü güzelim
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:27 pm tarafından mühendisbey

» ve veee veeeeee.........
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:19 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN COGRAFYASI
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:18 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN SOSYAL YAPISI
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN YETİŞTİRDİKLERİ
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» BABA VE KIZLARI
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:59 pm tarafından mühendisbey

» Ney - Istanbulda Sabah
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:52 pm tarafından mühendisbey

» Yarasanin hikayesi...
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:51 pm tarafından mühendisbey

» Beyaz Dilekçe
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:33 pm tarafından El-Nur

» Tarihe Damga Vuran Aşk Yorumları
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:31 pm tarafından El-Nur

» Muhsin YAZICIOĞLU
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:35 pm tarafından adige19

» Hayatın Değerini Bilin
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:26 pm tarafından adige19

» OLSAYDIM OLSAYDIM
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:22 pm tarafından adige19

» Sizide Böyle Bekleyen Biri Varmı.
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:19 pm tarafından adige19

» Öldüren sen yaşatan sen hem
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:16 pm tarafından adige19

» Fatih Yeşilgül
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:03 pm tarafından harbidelikanli

» sen ve ben birgünn
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 1:24 pm tarafından adige19

» Ağlama Durağı
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:36 am tarafından nehiir

» Rojin El olmuşum
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:23 am tarafından nehiir

» Alaca Resimleri
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 12:12 am tarafından harbidelikanli

» BiLgisayarınızı iLk actıgınız zaman ne yapıyorsunuz
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 11:51 pm tarafından harbidelikanli

» KABENİN SULAR ALTINDAKİ HALİ
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:30 pm tarafından sinerenya

» asi ve mavi
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:27 pm tarafından alacaforum

» neslihan- aman kalbim
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:22 pm tarafından alacaforum

» .....sonsuzluk..dediğin sevdiğin kişinin yanındaa bitmeyen zamandır..
Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:20 pm tarafından alacaforum

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 61 kişi Salı Şub. 13, 2024 8:20 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sadık buğra

Kullanıcılarımız toplam 302 mesaj attılar bunda 151 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kalbim,KaLbini seviyor..Dost..

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Empty Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Perş. Kas. 05, 2009 4:34 am

Misafir

Anonymous
Misafir

Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. 1-42

Yine dopdolu gözlerim sanki bilinmezin içindeyim ve sen yine, yine, yine yoksun Dostt.

Boğazım düğümleniyor, kalbim çelişkide sus diyorum sus yüreğim sus, kalbim sus, aklım sus, beynim sus ..

Susmuyor. Durmuyor Sürüklüyor geçmişlerin en koyusuna doğru tekrar, tekrar, tekrar sürüklüyor

Dayanamıyorum! bu acıyı kaldıramıyorum. Artık durduramıyorum gözyaşlarımı, susturamıyorum kalbimi

Daha ne kadar yaşarsın bu yürekte, daha ne kadar acı verirsin, daha ne kadar, daha ne kadar ağlarım. sonu geldi artık.

Yüreğim bu gece yine Yaşananlara yaptıklarına acıttıklarına kanattıklarına yanıyor Dostt.

Dilim bu gece. Susuşlara bitişlere var olamayışlara çığlık atıyor.

Gözlerim bu gece. Dökülen yaşlara göremediği gidişlere yol ayrımlarına ağlıyor

Yaralı...tepeden tırnağa yaralı yüreğim. Alışılmıyor acı yok kaidesi kuralı.

Elinin Kanadığını gördükçe ne kadar tutabilirsinki gül uğruna dikeni. Ne gelen nede giden anladı olanı biteni.

Şimdi yorgun yüreğim. Bunca feryada rağmen feryadımı duyuramadığım için yorgun.

Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Gidiyorum

Anlayamazsın Dostt anlayamazsın.

Gitme, gidersen eksik sol yanım demiyorum artık bak Dostt. Gel gelde yazık etme uzat ellerini Demiyorum artık Dostt demiyorum.

Sen hiç ummadığım bir anda gelmiştin yüreğime yaşama sevincim olmuştun. Canımda canım olmuştun.

Bir mayıs ayında girdiğin yüreğimden bir ağustos ayındada tamamen gittin be Dostt. Gözyaşım,bitmeyen hasretim,kaybolan umudum oldun....

Bunları hak ediyormuyum demiş sonra cevabını kendim vermiştim. Demekki hak ediyorumki bunlar yaşatılıyor diye ama hak etmiyorum Dostt hak etmedim. Hak etmiyorum.Dosttt.

Duy Çınlayacak kulakların bu gece sessiz çığlıklarımla. Sustum anlamadın. Konuştum dinlemedin.Feryat ettim umursamadın.

Gittiğinde beri bu yürek yeni bir hayat mücadelesi vermeye başladı Dostt. Bugüne kadar hiçbir yıkamamıştı bu yüreği.Çünkü hiç bir şey senin hasretin kadar zor gelmemişti bana. Anla İşte anla Dosttt bu kadar zor seni Beklemek. Senden bir haber alamamak.

Bekleyeceğim Dost bekleyecegim. Kendi derinliğimde boğulsam da geleceğin günü bekleyeceğim...

Her ne olursa olsun her soluduğumdasın kalbimdesin. Çünkü Kalbim kalbini çok seviyor Dostt.

İşte son noktam Canımdaki Cannn. İşte sensiz bu CAN Öyle yorgun, öyle Mahzun ve yalnız ki. CAN galiba artık ölüyor bu CAN..

Ağla yaralı kalbim ağla, bu Dostluktan bir avuç küldür senin elinde kalan. Ağla çünkü artık sana ağlamak yakışır.

Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. 259218

2Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Empty Geri: Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Perş. Kas. 05, 2009 3:46 pm

adige19

adige19

Kendi derinliğimde boğulsam da geleceğin günü bekleyeceğim...

3Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Empty Geri: Kalbim,KaLbini seviyor..Dost.. Cuma Kas. 06, 2009 10:45 am

Admin

Admin
Admin

Ağla yaralı kalbim ağla, bu Dostluktan bir avuç küldür senin elinde kalan.

Çok Güseldi tşkler metinim.......

http://alacaforum.benimforum.org

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» neslihan- aman kalbim