alacaforum-Radyo-Sohbet

Join the forum, it's quick and easy

alacaforum-Radyo-Sohbet
alacaforum-Radyo-Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARTIK BURADAYIZ (www.alacaforum.org)span>

En son konular
» MuTLu BiR YuVa İçİn 4 MeKtUp...
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 10:54 am tarafından nehiir

» GÜCÜM YETMİYOR UNUTMAYA.!
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:37 pm tarafından mühendisbey

» Klasik Yalanlarımız
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» ali ve öğretmenii :)) :D

» üzüm gözlü güzelim
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:27 pm tarafından mühendisbey

» ve veee veeeeee.........
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:19 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN COGRAFYASI
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:18 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN SOSYAL YAPISI
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN YETİŞTİRDİKLERİ
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» BABA VE KIZLARI
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:59 pm tarafından mühendisbey

» Ney - Istanbulda Sabah
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:52 pm tarafından mühendisbey

» Yarasanin hikayesi...
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:51 pm tarafından mühendisbey

» Beyaz Dilekçe
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:33 pm tarafından El-Nur

» Tarihe Damga Vuran Aşk Yorumları
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:31 pm tarafından El-Nur

» Muhsin YAZICIOĞLU
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:35 pm tarafından adige19

» Hayatın Değerini Bilin
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:26 pm tarafından adige19

» OLSAYDIM OLSAYDIM
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:22 pm tarafından adige19

» Sizide Böyle Bekleyen Biri Varmı.
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:19 pm tarafından adige19

» Öldüren sen yaşatan sen hem
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:16 pm tarafından adige19

» Fatih Yeşilgül
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:03 pm tarafından harbidelikanli

» sen ve ben birgünn
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 1:24 pm tarafından adige19

» Ağlama Durağı
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:36 am tarafından nehiir

» Rojin El olmuşum
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:23 am tarafından nehiir

» Alaca Resimleri
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 12:12 am tarafından harbidelikanli

» BiLgisayarınızı iLk actıgınız zaman ne yapıyorsunuz
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 11:51 pm tarafından harbidelikanli

» KABENİN SULAR ALTINDAKİ HALİ
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:30 pm tarafından sinerenya

» asi ve mavi
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:27 pm tarafından alacaforum

» neslihan- aman kalbim
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:22 pm tarafından alacaforum

» .....sonsuzluk..dediğin sevdiğin kişinin yanındaa bitmeyen zamandır..
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:20 pm tarafından alacaforum

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 61 kişi Salı Şub. 13, 2024 8:20 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sadık buğra

Kullanıcılarımız toplam 302 mesaj attılar bunda 151 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME”

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Empty Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Salı Kas. 10, 2009 12:21 am

alacaforum

alacaforum

Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Ozneyuklem_uc_nokta%5B1%5D
“Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME!”

(… )3 tane nokta . . .
3 Nokta aslında anlatamadıklarım, ifade edemediklerim ve söylemeye korktuklarımdır!
Hep güzel başlayan harf dizilerinin kötü bir son ile bitişini engellemektir 3 nokta.
Seninle yaşadığım rüya gibi güzel anları hep en güzel yerinde kesmektir 3 nokta.
Durup dururken gözümün önüne gelip bana sarılışını hatırlamak ve bu sarılışı asla ayrılıkla bitirmemek içindir noktalarım.
Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Kadinvekalpqt7
Asla sana tek nokta koyamadım, çünkü biliyorum hissediyorum bu 3 nokta yerine çok güzel şeyler yazacağım günler gelecek.
Sarılışını çığlık atan gözlerinle bitireceğim günler seni senden isteyeceğim günler gelecek.

Şimdi git sevdiğim ben yokluğunu bu 3 nokta ile dolduracağım…
Git diyorum ya git ama gel!
Geçenlerde çok ufak bir yazı geçti televizyonun o koca boşluğundan…
Şairin bir tanesi demiş ki; “Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME!”
benim kızgınlığım git diyişimde o hesap…
Çok garibim biliyorum inan ben bile anlamıyorum bazen kendimi…
Yanımda olmadığında seni öyle çok özlüyorum öylesine üşüyor ki ruhum isyan edip o an yanına gelesim sana sımsıkı sarılıp ayrılık kelimesini o an yok edesim geliyor,
içimde ki tüm hücreler Sen diye haykırırken yanıma geldiğinde sanki hiçbir şey olmamış ve seni hiç

özlememişçesine davranıyorum.
Oysa! O bakışın o gülüşün…
evet yine noktalarım imdadıma yetişti…
Anlatamam çünkü…

Ah! Bir bilsen ne kadar üzülüyorum bu duruma. Neden yoksun be meleğim?
Hadi gel artık inan kızmayacağım gözlerinin bulutlanmasına…
Hadi gel meleğim artık aynı anda başlamak istiyorum her söze…
Hadi meleğim çık artık yine bi köşeden yine göz göze gelelim…
Yüzümdeki bu yorgun tebessümleri canlandır artık
Yüreğim yorgun inan seni özlemekten!
Noktalarla olacak iş değil bu yaşamalıyım!

Bu noktalar yerine Sen’i koymalıyım…

Gel Dersem Gel, Git dersem GİTME” Kaarsen202518aq

http://www.alacaforum.org

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» BENİ KOYUP GİTME..!