alacaforum-Radyo-Sohbet

Join the forum, it's quick and easy

alacaforum-Radyo-Sohbet
alacaforum-Radyo-Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARTIK BURADAYIZ (www.alacaforum.org)span>

En son konular
» MuTLu BiR YuVa İçİn 4 MeKtUp...
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 10:54 am tarafından nehiir

» GÜCÜM YETMİYOR UNUTMAYA.!
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:37 pm tarafından mühendisbey

» Klasik Yalanlarımız
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:35 pm tarafından mühendisbey

» ali ve öğretmenii :)) :D

» üzüm gözlü güzelim
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:27 pm tarafından mühendisbey

» ve veee veeeeee.........
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:19 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN COGRAFYASI
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:18 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN SOSYAL YAPISI
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» ALACA'NIN YETİŞTİRDİKLERİ
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 11:17 pm tarafından mühendisbey

» BABA VE KIZLARI
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:59 pm tarafından mühendisbey

» Ney - Istanbulda Sabah
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:52 pm tarafından mühendisbey

» Yarasanin hikayesi...
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 10:51 pm tarafından mühendisbey

» Beyaz Dilekçe
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:33 pm tarafından El-Nur

» Tarihe Damga Vuran Aşk Yorumları
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:31 pm tarafından El-Nur

» Muhsin YAZICIOĞLU
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:35 pm tarafından adige19

» Hayatın Değerini Bilin
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:26 pm tarafından adige19

» OLSAYDIM OLSAYDIM
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:22 pm tarafından adige19

» Sizide Böyle Bekleyen Biri Varmı.
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:19 pm tarafından adige19

» Öldüren sen yaşatan sen hem
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 1:16 pm tarafından adige19

» Fatih Yeşilgül
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:03 pm tarafından harbidelikanli

» sen ve ben birgünn
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 1:24 pm tarafından adige19

» Ağlama Durağı
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:36 am tarafından nehiir

» Rojin El olmuşum
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 9:23 am tarafından nehiir

» Alaca Resimleri
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 12:12 am tarafından harbidelikanli

» BiLgisayarınızı iLk actıgınız zaman ne yapıyorsunuz
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 11:51 pm tarafından harbidelikanli

» KABENİN SULAR ALTINDAKİ HALİ
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:30 pm tarafından sinerenya

» asi ve mavi
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:27 pm tarafından alacaforum

» neslihan- aman kalbim
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:22 pm tarafından alacaforum

» .....sonsuzluk..dediğin sevdiğin kişinin yanındaa bitmeyen zamandır..
Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 4:20 pm tarafından alacaforum

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 61 kişi Salı Şub. 13, 2024 8:20 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sadık buğra

Kullanıcılarımız toplam 302 mesaj attılar bunda 151 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde alacaforum-Radyo-Sohbet adresi saklayın ve paylaşın

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Empty Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D Paz Kas. 08, 2009 12:31 pm

Admin

Admin
Admin

Sene 1965, bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım. Bayrama 10 gün var.Benim müdür hastalan`dı. İşe gireli iki hafta olmuş olmamış.
Genel müdür Bey çağırttılar:

-Tebrik kartları hazır mi?
-Hangi kartlar efendim?
-Aman evladım, Şükrü Bey sana söylemedi mi? Bayram geldi tebrik kartları
şimdiye kadar hazır olmalıydı tüh tüh.... Çabuk hemen hazırlayıverin.
-Emredersiniz efendim.

Genel Müdür Bey bütün kartları çini mürekkebiyle ve en güzel yazımla
yazmamı istediler. 2000 tanesini '' alt '' takilere yazacaktım; '' Bayramını kutlar gözlerinden öperim.'' 1000 tanesi de '' üst makamdakiler'' e olacaktı; “Sizin ve esinizin bayramını saygıyla kutlarken sıhhatli ve basarili günler niyaz ederim.''
Sabaha kadar 3000 kart yazacağım, düşünebiliyor musunuz?
Kolları sıvadım:
''Bayramını kutlar gözlerinden öperim.'' 1,5,10,18,28,58,108,188,558.....
Yazıyorum yazıyorum bitmiyor Nasıl sıkıntı bastı!! 738,918.......

İkibuçuk paket Samsun'u bu arada bitirmişim. Öyle işkence çekiyorum ki,
ekmek parası olmasa bırakıp kaçacağım. Sıra 2000. karta geldiğinde şafak
söküyordu. Ben de bitmişim ama önümde hala yığınla duruyor! 1000 tanede '' üst makamlar'' a yazılması gereken var. 4. paket sigarayla birlikte '' sizin ve esinizin bayramını saygıyla kutlarken sıhhatli ve basarili günler niyaz ederim'' diye yazmaya başladım. 1,5,9,19,39,109.......
'' Sizin ve esinizin bayramını saygıyla kutlarken sıhhatli ve basarili günler niyaz ederim.'' Boyuna yazıyorum göz kapaklarım iyice ağırlaştı, takoz koysam gene de kapanacak.

209,529,689... yaz babam yaz.... Ama artık kalemi parmaklarımın arasında
tutamaz oldum. Ben kaleme değil kalem bana hakim. '' Sizin ve esinizin bayramını saygıyla kutlarken sıhhatli ve basarili günler niyaz ederim.''
'' Niyaz ederim başarılı günler sizinle eşinizin bayramını kutlarken.''
'' Kutlarken eşinizin bayramını saygıyla, sıhhatli günler diler Niyazi ile beraber ederim.''
'' Niyazi ile birlikte sizin ve esinizin bayramını kutlarken ayrıca sıhhatle ederim.''
'' Önce bayramınızı eder sonra eşinizle Niyazi' ye başarılı günler dilerim.''
'' Sizin de eşinizin de Niyazi'nin de bayramını saygıyla eder, sıhhat dilerim.''
'' Sıhhatli eşinizin bayramını saygıyla kutlarken Niyazi'ye basarılar diler ayni amanda ederim.''
'' Bayramınıza etmeden önce eşinizi saygıyla kutlar Niyazi'nin gözlerinden öperim.''
'' Sizin de esinizin de Niyazi'nin de bayramını da tatilini de gelmişini de
geçmişini de.... saygıyla ederim.´´
Sabah tam mesai saatinde , gözlerim kan çanağı kartları yetiştirdim.
Genel Müdür bir-ikisine söyle bir baktı :

-''Aferin'' dedi. '' Güzel yazmışsın. Hemen postalayın.''
HEMEN POSTALADIK.

3 gün sonra bizim Genel Müdürü ondan sonra da bendenizi postaladılar.

http://alacaforum.benimforum.org

2Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Empty Geri: Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D Paz Kas. 08, 2009 4:34 pm

El-Nur

El-Nur

Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Gif7a

3Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Empty Geri: Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D Paz Kas. 08, 2009 11:59 pm

tatlı_şirine

tatlı_şirine

Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_biggrin Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Icon_biggrin

4Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Empty Geri: Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D Ptsi Kas. 09, 2009 1:03 pm

sinerenya

sinerenya

Elnur pek bir güzel kahkaha atmış bende ona güldüm Very Happy

http://www.burcfm.com

5Tebrik Kartı Böyle Yazılır  :D Empty Geri: Tebrik Kartı Böyle Yazılır :D Ptsi Kas. 16, 2009 11:35 pm

mühendisbey

teşekkrüler......

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]